איך מגיעים למרכז

מרכז המדיטציה דהאמה-פאמודה שוכן בסמוך לקיבוץ דגניה ב’.

סידורי נסיעות לקורס

אנא ארגנו את כל סידורי הנסיעה שלכם (הלוך וחזור) לפני ההגעה למרכז המדיטציה. זכרו שלא תהיה לכם גישה לטלפון הנייד מרגע תחילת הקורס ועד לאחר סיום הקורס. אנא ודאו שזמן היציאה שלכם ממרכז המדיטציה הוא לאחר 8:00 בבוקר ביום סיום הקורס (בוקר היום ה- 11). זה יאפשר זמן הולם להתארגנות ולסידורים ביומו האחרון של הקורס.

למגיעים ברכב

Waze: דהאמה פאמודה, המרכז למדיטציית ויפאסנה S.N. Goenka 

Google Maps: דהאמה פאמודה, המרכז למדיטציית ויפאסנה, דגניה ב׳

 

שירות הסעות מטבריה

ביום תחילת הקורס, בשעה 14:45, תצא הסעה מטעם חברת הסעות פרטית מהתחנה המרכזית בטבריה אל מרכז המדיטציה. ההצטרפות להסעה כרוכה בהרשמה ובתיאום מראש מול חברת ההסעות. ההסעה תצא רק במידה ויהיו אליה מספיק נרשמים.

אם את/ה מעוניין/ת להצטרף להסעה, אנא צור/י קשר עם ניר ב– 050-5400609. עלות הנסיעה היא 20 ש”ח. יש להירשם מראש. אפשר לבטל את ההרשמה להסעה עד לשעה 9:00 בבוקר ביום תחילת הקורס.

* חברת ההסעות אינה בבעלות העמותה לוויפאסנה ושירות ההסעה אינו ניתן מטעמה. העמותה לוויפאסנה לא תישא באחריות לבטיחות המשתמשים בשירות או לכל תוצאה הנובעת מהשימוש בו.

 

תחבורה ציבורית 

תחנות האוטובוס הקרובות ביותר למרכז המדיטציה נמצאות בצומת הקיבוצים דגניה א׳ ודגניה ב׳ על כביש 90. כדי לברר כיצד להגיע למרכז המדיטציה באוטובוס או ברכבת ממיקומכם המדוייק, חפשו באפליקציית moovit או גוגל מפות.

 

הגעה ברגל מצומת קיבוצי דגניה אל מרכז המדיטציה

מצומת קיבוצי דגניה יש ללכת ברגל לקיבוץ דגניה ב׳. כשנכנסים לקיבוץ יש לפנות ימינה ולצעוד לאורך גדר המערכת עד שעוברים את שכונת ההרחבה והכביש ההיקפי של הקיבוץ מתעקל שמאלה. לאחר העיקול צועדים עוד כ- 300 מטרים ואז רואים מימין את הכניסה למרכז המדיטציה. מצורפת מפה לנוחיותכם.

 

קווי אוטובוס המגיעים לצומת קיבוצי דגניה

לנוחיותכם רשימה חלקית של קווים המגיעים לצומת קיבוצי דגניה. קווים נוספים העוצרים בצומת תוכלו לחפש באפליקציות התחבורה:

 

קו 24 (של חברת מ.א. גולן)

טבריה  >  מ.א. עמק הירדן

 

קו 28  (סופרבוס)

טבריה  >  בית שאן

 

קו 31 (גי. בי. טורס)

נצרת  >  מ. א. עמק הירדן

 

קו 38 (גי. בי. טורס)

מגדל העמק  >  מ. א. עמק הירדן

 

קו 57 (של חברת מ.א. גולן)

קצרין  >  מ. א. עמק הירדן

דילוג לתוכן