מדיטציית ויפאסנה כפי שמלמד ס.נ. גואנקה, על פי מסורתו של סיאג'י או-בה-קין © עמותה לויפאסנה בישראל ע"ר 03-6123822  [email protected]

“בגלל תרומה של משהו אחר, יכולתי אני, לקבל דהאמה ולתרגל לטיהור נפשי. אני מאחל הזדמנות שכזו גם לאחרים ולכן מבקש לתת דבר מה לטובתם, בהתאם ליכולותיי”

ס.נ. גואנקה

בהתאם למסורת הדהאמה, קורסי ויפאסנה מתנהלים על בסיס תרומות בלבד. תרומות מתקבלות רק מתלמידים ותיקים, כלומר, אלה שהשלימו לפחות קורס אחד עם ס.נ. גואנקה או עם אחד מעוזריו המוסמכים. תלמידים ותיקים שרוצים לחלוק עם אחרים את התועלת שהפיקו מקורסי ויפאסנה יכולים לתת תרומה, כל אחד בהתאם ליכולתו. תרומות אלו הן המקור היחיד למימון הקורסים במסורת זו ברחבי העולם. המורים והמארגנים אינם מקבלים כל תשלום עבור שירותם. באופן זה, לימוד טכניקת ויפאסנה והפצת הדהאמה מתנהלת בכוונה טהורה, ללא שיקולים מסחריים.

הלוואה

ניתן לתת הלוואה לצורך פיתוח המרכז ועזרה במימון הפעילות. ההלוואה יכולה להיות ללא ריבית, עם ריבית או עם הצמדה, לפי רצון המלווה. אפשר לפנות בדוא”ל ל-[email protected] או להתקשר לטלפון 03-6123822, כדי לסכם את תנאי ההלוואה.

העברה בנקאית

לחשבון “העמותה לויפאסנה בישראל” בבנק הפועלים, סניף 772 חשבון 359822. לאחר ביצוע ההעברה יש לשלוח דוא”ל ל-[email protected] עם פרטי התורם/ת, כולל שם מלא, טלפון, כתובת למשלוח קבלה והסכום שהועבר.

כרטיס אשראי או פייפאל

תרומה עבור:

סכום בש"ח

המחאה

באמצעות משלוח לכתובת – עמותה לויפאסנה בישראל, ת.ד. 51152 תל אביב.

תרומה ייעודית

ניתן לתרום לפרוייקט או פריט מסויימים בתחום הבנייה, משק בית, מטבח גינון ועוד. לרשימת הפרוייקטים: דאנא ייעודית לפריטים נבחרים

שואב אבק רצפתי

0₪ of 1,500₪ raised

מייבש כביסה

0₪ of 2,000₪ raised

שיחים עונתיים

0₪ of 7,000₪ raised

שני שולחנות נירוסטה

0₪ of 3,500₪ raised

מקרר

0₪ of 9,000₪ raised

חיפוי מגורי מורים

0₪ of 16,000₪ raised

מקרן גיבוי

0₪ of 2,500₪ raised